Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem
happy start
happy fun
happy adventure
happy start
To pieluszki, kosmetyki i chusteczki nasączone dla noworodków i niemowlaków w pierwszych miesiącach życia. Dwa pierwsze rozmiary pieluszek z etapu Happy Start posiadają wycięcie na kikut pępowinowy, dzięki czemu pieluszka nie podrażnia wrażliwego pępuszka.
happy fun
To kompleksowy zestaw produktów dla starszych niemowląt. Pieluszki z przedziału Happy Fun przystosowane są dla nieco starszych dzieci, które zaczynają samodzielnie obracać się, raczkować, siadać.
happy adventure
To zestaw produktów Bella Baby Happy przeznaczonych dla dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki. Wszystkie pieluszki z etapu Happy Adventure posiadają wyjątkową konstrukcję – 3D Flexi System, która zapewnia swobodne ruchy.

Ciąża tydzień po tygodniu

Dowiedz się jak będziecie się zmieniać każdego tygodnia...

Zapisz się na newsletter

Chcesz być na bieżąco z konkursami i promocjami? Wpisz swój e-mail poniżej i kliknij "zapisz"

Poradnik Szczęśliwych rodziców

Zmiana pieluszki

Pierwsze przewijanie to dla niedoświadczonych rodziców często duży stres. Oto kilka zasad, których warto przestrzegać, aby chwile na przewijaku były dla Was obojga przyjemnością.

Bez odparzeń - jak chronić delikatną skórę noworodka

Zauważyłaś zaczerwienione, bolesne miejsca na skórze Twojego Maluszka? To znak, że pojawiło się podrażnienie skóry, którego nie należy lekceważyć.

Happy Baby

Aplikacja Happy to rodzaj spersonalizowanego dziennika, mającego towarzyszyć rodzicom w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.

Zobacz także

  • Pieluszki - sklep internetowy