Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem
< 6kg
5 - 20 kg
12+ kg
noworodek
To pieluszki, kosmetyki i chusteczki nasączone dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Pierwsze dwa rozmiary pieluszek (0 - Before Newborn oraz 1 - Newborn) posiadają wycięcie na kikut pępowinowy, dzięki czemu pieluszka nie podrażnia wrażliwego pępuszka.
niemowlę
To kompleksowy zestaw produktów dla starszych niemowląt. Pieluszki z tego przedziału zaprojektowane są w technologii 360° comfort system, z myślą o dzieciach, które zaczynają samodzielnie obracać się, raczkować i siadać.
maluch
To zestaw produktów Bella Baby Happy przeznaczonych dla dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki. Wszystkie pieluszki z tego etapu są wykonane w technologii 360° comfort system, która zapewnia swobodę ruchu.

Ciąża tydzień po tygodniu

Dowiedz się jak będziecie się zmieniać każdego tygodnia...

Zapisz się na newsletter

Chcesz być na bieżąco z konkursami i promocjami? Wpisz swój e-mail poniżej i kliknij "zapisz"

Poradnik Szczęśliwych rodziców

Zmiana pieluszki

Pierwsze przewijanie to dla niedoświadczonych rodziców często duży stres. Oto kilka zasad, których warto przestrzegać, aby chwile na przewijaku były dla Was obojga przyjemnością.

Bez odparzeń - jak chronić delikatną skórę noworodka

Zauważyłaś zaczerwienione, bolesne miejsca na skórze Twojego Maluszka? To znak, że pojawiło się podrażnienie skóry, którego nie należy lekceważyć.

Happy Baby

Aplikacja Happy to rodzaj spersonalizowanego dziennika, mającego towarzyszyć rodzicom w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.

więcej

Zobacz także

  • Pieluszki - sklep internetowy