Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

360° comfort system

Maluch jest coraz starszy, zaczyna się turlać, raczkować, w końcu wstaje i zaczyna samodzielnie chodzić. Całą swoją energię wykorzystuje, aby samodzielne poznawać otoczenie. Pieluszka na tym etapie oprócz swojej podstawowej funkcji – gwarancji suchości – powinna zapewnić maksymalną swobodę ruchu. System elastycznych elementów w pieluszce wraz z anatomicznym wkładem chłonnym sprawiają, że pieluszka jest wygodna, nie uwiera i nie krępuje ruchów. Specjalna włóknina rozprowadzająca zapewnia szybkie wchłanianie na całej długości pieluszki, bardzo szybko izolując wilgoć od skóry dziecka.

360° comfort system – to zestaw cech, który zapewnia maksymalną swobodę ruchu.

 

 air flow technology

 

Oddychalność pieluszek Bella Baby Happy to bardzo istotna cecha, pozwalająca utrzymać skórę dziecka zdrową i bez podrażnień, niezależnie od jego wieku i etapu rozwoju. Dlatego ta cecha jest elementem wszystkich naszych systemów: Preemie Care System, Early Care System i 360° comfort system. Technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, dzięki czemu zapobiega odparzeniom oraz mimimalizuje ryzyko podrażnień.

quick_dry.png
Włóknina maksymalnie przyspieszająca rozprowadzanie wilgoci wzdłuż całej pieluszki dla poczucia wyjątkowej suchości i ochrony przed przeciekaniem.

5-flexi-fit.png
Anatomiczny wkład chłonny dla idealnego dopasowania pieluszki w części krokowej.

5-anatomical-core.png
System elastyczny tj. szeroki ściągacz taliowy wraz z szerokimi elastycznymi rzepami dla wyjątkowej swobody ruchów.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png