Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Early Care System

Noworodki i niemowlęta potrzebują szczególnie delikatnej opieki, stąd Early Care System skupia się na cechach dla nich najistotniejszych – miękkości, delikatności oraz unikaniu odparzeń i podrażnień wrażliwej skóry. Specjalnie tłoczona włóknina wewnętrzna zapewnia szybkie wchłanianie, a jej delikatna, przyjemna w dotyku struktura otula wrażliwą skórę najmłodszych. W połączeniu z miękką zewnętrzną warstwą sprawiają, że pieluszka jest jak najdelikatniejsza bielizna. Oddychająca warstwa zewnętrzna zapobiega podrażnieniom, a indykator wilgotności pozwala rodzicom idealnie dobrać moment zmiany pieluszki.

Early Care System – to zestaw istotnych cech ważnych dla delikatnej skóry noworodków i niemowląt.

 

air flow technology

 

Oddychalność pieluszek Bella Baby Happy to bardzo istotna cecha, pozwalająca utrzymać skórę dziecka zdrową i bez podrażnień, niezależnie od jego wieku i etapu rozwoju. Dlatego ta cecha jest elementem wszystkich naszych systemów: Preemie Care System, Early Care System i 360° comfort system. Technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, dzięki czemu zapobiega odparzeniom oraz mimimalizuje ryzyko podrażnień.

premium_dry.png
Specjalnie tłoczona włóknina maksymalnie przyspiesza wchłanianie i zwiększa poczucie suchości.

1-extra-soft-cover.png
Elastyczne rzepy zapewniają odpowiednie dopasowanie pieluszki do brzuszka maluszka.


Specjalny indykator wilgotności, który zmienia kolor sygnalizująć rodzicom, że należy zmienić pieluszkę.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png