Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

historia marki

1993

W odpowiedzi na potrzeby rozwijającego się rynku produktów dla dzieci TZMO wprowadza pierwsze pieluszki jednorazowe dla dzieci – Bella Baby. W roku 1995 pieluszki Bella Baby są dostępne w wersji dla chłopców i dziewczynek.

2000Początek historii marki Happy. Pierwsze pieluszki Happy produkowane były w 3 rozmiarach: MIDI, MAXI, JUNIOR.

2001


2011 to rok rewolucyjnej zmiany w ofercie pieluszek dla dzieci – laminat nieoodychający zostaje zastąpiony oddychającym. Jest to milowy krok w kierunku komfortu użytkowania oraz dbania o zdrową skórę dziecka.

2002


Oferta pieluszek pod marką Happy zostaje poszerzona o rozmiary dla najmłodszych: NEWBORN i MINI. Pieluszki w rozmiarze NEWBORN posiadają wycięcie na kikut pępowinowy – rozwiązanie innowacyjne i bardzo doceniane przez mamy oraz położne opiekujące się noworodkami.

2004Marka Happy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych lub z niską masą urodzeniową wprowadza do oferty rozmiar BEFORE NEWBORN – najmniejsze w ofercie pieluszki z wycięciem na kikut pępowiny.

 

2004

Rozpoczynamy produkcję chusteczek nasączonych dla dzieci, a do opakowań pieluch Happy zostają dodane woreczki pozwalające łatwo i szybko pozbyć się zużytej pieluszki.

2005


Pieluszki Happy zyskują nowe wygodne zapięcie – elastyczny rzep, a wkład chłonny zostaje wzbogacony superabsorbentem z ekstraktem zielonej herbaty, który niweluje nieprzyjemne zapachy, zmniejsza ryzyko występowania uczuleń i podrażnień wrażliwej skóry maluszków. W tym samym roku oferta wyrobów dla dzieci poszerzona zostaje o podkłady Happy – pierwsze podkłady na rynku dedykowane specjalnie dla najmłodszych.

2007

W odpowiedzi na różne potrzeby klientów chusteczki nasączone dla dzieci dostępne są w 3 nowych rodzajach: jedwab&bawełna, mleko&miód oraz sensitive.

2008

Aby umożliwić rodzicom idealne dopasowanie pieluszki, rozmiarówka Happy poszerza się o kolejne dwa rozmiary „pośrednie”: Maxi Plus oraz Junior Extra.

2010

Pieluszki w rozmiarach Maxi, Maxi Plus, Junior i Junior Extra zostają udoskonalone – wprowadzony zostaje 3D Flexi system, zapewniający jeszcze lepsze dopasowanie pieluszki do ciała maluszka przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej chłonności.