Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Preemie Care System

Dzieci, które przyszły na świat przedwcześnie potrzebują szczególnej opieki, stąd Preemie Care System skupia się na cechach dla nich najistotniejszych – bezpieczeństwie, delikatności oraz trosce o ich wrażliwą skórę.

Bardzo miękkie warstwy pieluszki zapewniają poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowy komfort, otulając wrażliwą skórę najmłodszych. Elastyczne rzepy gwarantują odpowiednie dopasowanie pieluszki do ciała dziecka w zależności od obwodu brzuszka, nie powodując uciskania. Indykator wilgotności w postaci paska zmieniającego kolor pod wpływem wilgoci informuje rodziców, bądź personel medyczny o potrzebie przewinięcia maluszka bez konieczności zdejmowania i sprawdzania pieluszki, czy wyjmowania dziecka z inkubatora.

Preemie Care System – to zestaw cech najważniejszych na wczesnym etapie życia dziecka.

 

 air flow technology

 

Oddychalność pieluszek Bella Baby Happy to bardzo istotna cecha, pozwalająca utrzymać skórę dziecka zdrową i bez podrażnień, niezależnie od jego wieku i etapu rozwoju. Dlatego ta cecha jest elementem wszystkich naszych systemów: Preemie Care System, Early Care System i 360° comfort system. Technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, dzięki czemu zapobiega odparzeniom oraz mimimalizuje ryzyko podrażnień.

premium_dry.png
Super miękka zewnętrzna warstwa pieluszki zapewnia bezpieczeństwo oraz poczucie wyjątkowego komfortu i delikatności.

1-extra-soft-cover.png
Elastyczne rzepy zapewniają odpowiednie dopasowanie pieluszki do brzuszka maluszka.


Specjalny indykator wilgotności, który zmienia kolor sygnalizująć rodzicom, że należy zmienić pieluszkę.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png